MAYKO

Markę MAYKO tworzą trzy kobiety: Małgorzata Majko: absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, która od lat tworzy innowacyjne projekty męskich marynarek oraz garniturów. Natalie Moore: architekt pochodząca z Wielkiej Brytanii. Agata Typek wieloletnia stylistka magazynów modowych i architektonicznych. Te trzy zupełnie różne charaktery połączyła wspólna pasja jaką jest moda i projektowanie.
Serce teamu MAYKO jest w Łodzi, gdzie mieści się główne studio projektowe oraz w Londynie, gdzie dziewczyny spotykają się, żeby dyskutować o kolejnych projektach. Marka łączy w sobie nowoczesny styl z tradycyjnym krawiectwem, by tworzyć modę z “duszą” dla współczesnego mężczyzny.
MAYKO stosuje kombinację odwiecznych technik krawieckich oraz bardzo innowacyjnych technologii, aby stworzyć idealnie dopasowane marynarki i spodnie. Sięgamy po high-tech w tkaninach i dodatkach z szerokim spectrum sportowych elementów, tak aby uzyskać efekt nowoczesnego wyglądu, ale również kluczowym jest wygoda i łatwość ruchów.
Kochamy kolor i dopracowane wyjątkowe detale, a projekt zaczynamy od kawałka tkaniny i do niego dopisujemy dalszą historię. Dotykając projekty MAYKO zobaczysz ile w nich pasji, entuzjazmu i zamiłowania do jakości. Przeplatamy w naszych projektach elementy dobrze znane z nieoczywistym.
ZALOGUJ/ZAREJESTRUJ